יחד נגשים את השינוי בו רצית
אורית הראל

לפרטים:
052-2538315
03-9383815

משפחת קנטור, מכפר סבא

ינואר  2014

במשך למעלה משנתיים וחצי ליוותה אותנו אורית הראל  במהלך הממושך והמורכב של הפיכת "דירת קבלן"  לדירת מגורים…. דירת החלומות…

אורית הגיעה אלינו לאחר סיומם של  2 פרויקטים מוצלחים  אצל בני משפחתנו  –  אתגרי שיפוץ נרחב של דירות קיימות –  אתגר אדריכלי ועיצובי  מהמעלה הראשונה.

המפגשים הראשונים ותחילת העבודה מוקדשים להכרת הלקוחות וצרכיהן,  הפריטים שיעברו מהדירה הנוכחית והצורך/רצון בפריטים חדשים.   כל זאת אל מול תכניות הדירה החדשה.

יש ירידה קפדנית לפרטים, לעימוד, למיקום. למימדים.  העבודה המשותפת נמשכת  עם תכניות האינסטלציה ופריסת רשת החשמל  –  מספרי ומיקום השקעים, פיזור מכשירי חשמל מוסכמים, צרכי מיחשוב , רשת ה – TV, רדיו ומה לא..

רמת התכניות והתכנון אינה משאירה מקום לספק או ליד המקרה.  אני מתחיל "לרחם" על קבלני המשנה:  חיים קלים לא יהיו להם עם אורית.

סבב היציאות לבחינת מוצרים נעשה עם בעלת הבית רחל:  מרצפות, חרסינות, אביזרי אמבטיה, מטבח, מיזוג, תאורה לסוגיה  ועוד ועוד.

לאט-לאט הדירה לובשת צורה ואורית מבלה עם הקבלנים בפיקוח צמוד – שלב אחרי שלב, תוך כדי הקפדה על עמידה בתכנון המקורי ואוזן קשבת להצעות שיפור וייעול…

לעונג לנו להצטרף לקהל נרחב של לקוחות מרוצים ולספר על הנסיון המרתק והחוויות הטובות שעברנו ולדווח על תוצאות מוצלחות ודירה מהנה ומאירת עיניים המרחיבה את הלב והנשמה.

הדירה עונה היטב על צרכינו ויותר מכך, ומי שמרבית חייו התגורר בדירות שכורות, יודע להעריך זאת.

למותר לציין  שקרוב לשנה אחרי כניסתנו לדירה, אנו ממשיכים את הקשר לצורך השלמת חוסרים והתייעצויות לקראת רכישות.

משפחת קנטור ממליצה בחום…

לקוחות מספרים

דילוג לתוכן